بررسی وضعیت بیست و یکمین نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل

در آستانه برگزاری یکی از معتبرترین نمایشگاه های سنگ دنیا؛
بررسی وضعیت بیست و یکمین نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل

بیست و یکمین دوره نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های دنیا امسال با حضور گسترده فعالین صنعت سنگ از کشورهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرجاد تجارت، «برزیل» به عنوان پنجمین کشور پرجمعیت دنیا شناخته می شود و شهرهای در حال رشد این کشور، مجتمع های عظیم برق آبی و صنعتی، معادن و زمین های کشاورزی حاصلخیز، آن را به یکی از اقتصادهای بزرگ و مهم جهان تبدیل کرده است.

در حال حاضر و با تمرکز برزیل بر روی صادرات، چشم انداز مناسبی پیش روی این حوزه اقتصادی شکل گرفته و وضعیت صنعت سنگ برزیل روندی مناسب دارد و به همین علت نمایشگاه سنگ برزیل در میان چهار نمایشگاه بزرگ جهان جای گرفته است.

بیست و یکمین دوره نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل نیز با وجود پتانسیل های اقتصادی مناسب در این کشور از ۱۰ الی ۱۳ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود که به عنوان مرجعی در زمینه سنگ های زینتی مطرح است و سالانه با استقبال پررنگ فعالین صنعت سنگ دنیا برپا می شود.

در دوره قبل این نمایشگاه ٤٢٠ غرفه دار از کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، ایتالیا، آرژانتین، کانادا، پرتغال، چین، هند، عمان و دیگر کشورها گردهم آمدند و سالانه در نمایشگاه برزیل نیز محصولات بسیار متنوعی از انواع و اقسام سنگ های تزیینی و ساختمانی به نمایش گذاشته می شود که زمینه ساز حضور گسترده بازدیدکنندگان از نمایشگاه را فراهم می سازد.

نمایشگاه ویتوریا توانسته است بزرگترين و برترين شركت‌هاي معدن و توليد سنگ دنيا را از کشورهای مهم این صنعت گردهم آورد و زمینه ساز برپایی بیست و یکمین نمایشگاه سنگ در سال 2024 باشد که بالا بودن میزان تنوع و گوناگوني محصولات موجب شده اين نمايشگاه به درجه بسيار خوبي از نظر كيفيت و همچنين تعداد بازدیدکنندگان برسد.

لازم به ذکر است که برای اولین بار و با مجوز سازمان توسعه و تجارت ایران و به همت «شرکت فرجاد تجارت»، پاویون ایران در نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل به عنوان یکی از نمایشگاه های بزرگ و معتبر جهان با حضور فعالین صنعت سنگ ایران برپا می شود.