بیست وهفتمین نمایشگاه ساختمان و دکوراسیون قفقاز_گرجستان 10-8 اردیبهشت 1402

چرا گرجستان:

گرجستان به عنوان فعال‌ترین مرکز اقتصادی منطقه، محیطی مناسب جهت سرمایه‌گذاری می‌باشد. بخش ساختمان هم برای تجار خارجی و هم برای تجار محلی بسیار جذاب است. ، سهم اقتصاد ساخت وساز درگرجستان تاسال 2020، 8.9درصد بود. باوجود همه گیری، گردش مالی بخش ساخت وساز 7.7میلیارد GEL بوده است. در سه ماهه چهارم سال 67714،2020نفر در این بخش مشغول به کار بودند.

این نمایشگاه با موفقیت نمایندگان بخش صنعت ساختمان را گردهم می‌آورد. هدف این نمایشگاه به وجودآوردن یک پلتفرم ارتباطی متحد می‌باشد که شرکت کننده‌های محلی و شرکت کننده‌های خارجی فرصت این را دارند که پتانسیل شرکا، توسعه دهندگان، معماران، مهندسین، حرفه‌ای ها و اشخاص مهم در صنعت ساختمان را به طور کلی مشاهده کنند. علاوه براین شرکت کننده‌ها با بازار جدید و روند آینده، جذب رویدادهای وابسته به موضوع، میزگرد و شرکت در جلسات تجاری در زمینه ساختمان آشنا می‌شوند.

نمایشگاه بین‌المللی ساختمان و دکوراسیون داخلی قفقاز برای اولین بار در هفته املاک و مستغلات برگزار خواهدشد. این رویداد شرکت کننده‌های اصلی مثل: سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، دلالان و شرکت‌های مشاوره‌ای را گردهم می‌آورد. همچنین در مراسم افتتاحیه نمایندگان مردم و هیئت‌های دیپلوماتیک حضور به عمل میرسانند.

تنها مرکز نمایشگاهی در ExpoGeorgiaگرجستان و همچنین یکی از مراکز پیشرو در منطقه قفقاز می‌باشد. این شرکت، نمایشگاه‌ها، کنفرانس های مختلف، کنگره‌ها و رویدادهای دیگر را برگزار می‌کند. در طول سالها رویدادها را به بهترین شکل توسط ExpoGeorgia برای تصمیم گیرندگان، ارزیابی محصولات جدید، برقراری تماس، گسترش روابط بین تامین کنندگان و خرید برگزار میکند. شرکت‌های محلی و بین‌المللی زیادی ExpoGeorgia را به عنوان شریک قابل اطمینان و یک هم بستگی مهم در برقراری ارتباط و توسعه روابط تجاری در نظر میگیرند.

مهمانان باتوجه به حرفه‌ی آنها در بخش ساختمان:

48% ساختمان و ساخت و ساز

15% مصالح ساختمانی

22% مهندسین ومعماران

10% دکوراسیون داخلی

5% سایرین


نام نمایشگاه: Caucasus Build, Caucasus-Georgia


تاریخ: 10-8 اردیبهشت 1402 30-28 آوریل 2023


محل برگزاری: مرکز نمایشگاهی گرجستان


تعداد شرکت کنندگان کلی: 102


کشورهای شرکت کنندگان  داخلی: 72


تعداد شرکت کنندگان خارجی: 30


تعداد بازدید کنندگان کلی: 3000


کشورهای شرکت کننده: 9 کشور 


برگزار کننده: شرکت فرجادتجارت


وبسایت نمایشگاه: https://buildexpo.ge/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره های ذیل تماس حاصل فرماید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+