All timeline stories.

بیست وهفتمین نمایشگاه ساختمان و دکوراسیون قفقاز_گرجستان 10-8 اردیبهشت 1402

چرا گرجستان:

گرجستان به عنوان فعال‌ترین مرکز اقتصادی منطقه، محیطی مناسب جهت سرمایه‌گذاری می‌باشد. بخش ساختمان هم برای تجار خارجی و هم برای تجار محلی بسیار جذاب است. ، سهم اقتصاد ساخت وساز درگرجستان تاسال 2020، 8.9درصد بود. باوجود همه گیری، گردش مالی بخش ساخت وساز 7.7میلیارد GEL بوده است. در سه ماهه چهارم سال 67714،2020نفر در این بخش مشغول به کار بودند.

این نمایشگاه با موفقیت نمایندگان بخش صنعت ساختمان را گردهم می‌آورد. هدف این نمایشگاه به وجودآوردن یک پلتفرم ارتباطی متحد می‌باشد که شرکت کننده‌های محلی و شرکت کننده‌های خارجی فرصت این را دارند که پتانسیل شرکا، توسعه دهندگان، معماران، مهندسین، حرفه‌ای ها و اشخاص مهم در صنعت ساختمان را به طور کلی مشاهده کنند. علاوه براین شرکت کننده‌ها با بازار جدید و روند آینده، جذب رویدادهای وابسته به موضوع، میزگرد و شرکت در جلسات تجاری در زمینه ساختمان آشنا می‌شوند.

نمایشگاه بین‌المللی ساختمان و دکوراسیون داخلی قفقاز برای اولین بار در هفته املاک و مستغلات برگزار خواهدشد. این رویداد شرکت کننده‌های اصلی مثل: سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، دلالان و شرکت‌های مشاوره‌ای را گردهم می‌آورد. همچنین در مراسم افتتاحیه نمایندگان مردم و هیئت‌های دیپلوماتیک حضور به عمل میرسانند.

تنها مرکز نمایشگاهی در ExpoGeorgiaگرجستان و همچنین یکی از مراکز پیشرو در منطقه قفقاز می‌باشد. این شرکت، نمایشگاه‌ها، کنفرانس های مختلف، کنگره‌ها و رویدادهای دیگر را برگزار می‌کند. در طول سالها رویدادها را به بهترین شکل توسط ExpoGeorgia برای تصمیم گیرندگان، ارزیابی محصولات جدید، برقراری تماس، گسترش روابط بین تامین کنندگان و خرید برگزار میکند. شرکت‌های محلی و بین‌المللی زیادی ExpoGeorgia را به عنوان شریک قابل اطمینان و یک هم بستگی مهم در برقراری ارتباط و توسعه روابط تجاری در نظر میگیرند.

مهمانان باتوجه به حرفه‌ی آنها در بخش ساختمان:

48% ساختمان و ساخت و ساز

15% مصالح ساختمانی

22% مهندسین ومعماران

10% دکوراسیون داخلی

5% سایرین


نام نمایشگاه: Caucasus Build, Caucasus-Georgia


تاریخ: 10-8 اردیبهشت 1402 30-28 آوریل 2023


محل برگزاری: مرکز نمایشگاهی گرجستان


تعداد شرکت کنندگان کلی: 102


کشورهای شرکت کنندگان  داخلی: 72


تعداد شرکت کنندگان خارجی: 30


تعداد بازدید کنندگان کلی: 3000


کشورهای شرکت کننده: 9 کشور 


برگزار کننده: شرکت فرجادتجارت


وبسایت نمایشگاه: https://buildexpo.ge/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر، با شماره های ذیل تماس حاصل فرماید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

 

اولین نمایشگاه ساختمان و سنگ ایران شیمکنت_قزاقستان 29-26 تیر 1402

چرا قزاقستان:

قزاقستان دارای منابع طبیعی فراوان است. صادرات عمده آن شامل محصولات کشاورزی، مواد خام، محصولات شیمیایی و کالاهای تولیدی است. خصوصی سازی صنایع دولتی در دهه 1990 انجام شد. در سال 1994 قزاقستان، ازبکستان و قرقیزستان یک اتحادیه اقتصادی تشکیل دادند که بعداً در سال 1998 تاجیکستان به آن ملحق شد، که امکان جابجایی آزاد نیروی کار و سرمایه را در میان کشورها فراهم کرد و سیاست های اقتصادی هماهنگی را ایجاد کرد. این اتحادیه به تدریج جای خود را به اتحادیه اقتصادی اوراسیا متشکل از قزاقستان، روسیه، بلاروس، ارمنستان و قرقیزستان داد.

برای ارسال انواع سنگ به قزاقستان از مسیرهای زمینی استفاده می شود. به طور معمول سهم زیادی از کالاهای صادراتی به این کشور از طریق گمرک امیرآباد صادر می شود. اما از مناطق آزاد بندرانزلی، مشهد و رفسنجان نیز برای صادرات کالا استفاده می شود. علاوه بر این، می توانید زمینه های تجاری خود را توسعه دهید تا سود حاصل از صادرات به این کشور را افزایش دهید. به عنوان مثال وارد عرصه صادرات کاشی و سرامیک به قزاقستان شوید و از این طریق با افراد بیشتری در این کشور ارتباط برقرار کنید.

علاوه بر نورسلطان که پایتخت قزاقستان است، می‌توانید سنگ‌های ساختمانی ایرانی را به شهرهای دیگری مانند آلماتی، شیمکنت و آکتائو ارسال کنید. این شهرها پرجمعیت ترین مناطق قزاقستان هستند. به همین دلیل ساخت و ساز در آنها رونق می گیرد. از طرفی توسعه شهری در این مناطق بسیار رونق دارد و نیاز به سنگ ساختمانی در همه جا احساس می شود.

سنگ تراورتن یکی از پرطرفدارترین سنگ های صادراتی ایران در بازارهای قزاقستان است. این نوع سنگ های ساختمانی از منابع مختلفی در آتشکوه، حاجی آباد، یزد، کاشان، ابیانه و آبیار استخراج می شوند. نکته مهم در اینجا این است که تمام سنگ های استخراج شده در این مناطق ویژگی های یکسانی ندارند و با یکدیگر متفاوت هستند. برای مثال سنگ تراورتن حاجی آباد دارای الگوی ابر و باد بدون موج است. اما می توان گفت عرضه تمامی این اقلام در قزاقستان برای شما مفید خواهد بود. علاوه بر این سنگ های دیگری مانند خارا، سماق، رخام، ماسه سنگ و تراش نیز در این کشور طرفداران زیادی دارند.

 

سومین نمایشگاه صنعت،معدن،صنایع معدنی،ماشین آلات،تجهیزات و صنایع وابسته قم 12-15 بهمن 1401

نمایشگاه صنعت و معدن استان قم:

استان قم به عنوان یکی از استان های معدنی و صنعتی در کشور شناخته شده است و به جهت موقعیت استراتژیک خود در منطقه مرکزی ایران و نزدیکی به تهران و قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق همیشه به عنوان یک موقعیت ویژه مورد توجه تجار و بازرگانان قرار گرفته است. از طرفی وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و استقرار بیش از ۱۲ شهرک صنعتی در استان قم با بیش از 5300 واحد صنعتی موقعیت ویژه‌ای را برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و صنایع معدنی فراهم نموده است.

استان قم دارای رتبه چهارم ذخایر و مواد معدنی با بیش از ۱۰۰ واحد معدنی فعال به عنوان یکی از استانهای پایلوت در بخش معدن در کشور شناخته شده است.

بزرگترین معدن منگنز خاورمیانه، معادن شن و ماسه، سرب، روی، مس و معادن غیر فلزی شامل کائولن، باریت، نمک و سولفات سدیم ، معادن گچ و کربنات کلسیم از پتانسیل های معدنی استان قم می باشد .


تاریخ برگزاری: 12-15 بهمن 1401 


محل برگزاری: سایت جدید نمایشگاه بین المللی استان قم،کیلومتر 2 اتوبان قم-تهران


برگزارکننده: شرکت فرجاد تجارت


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+