All timeline stories.

سومین نمایشگاه بین المللی ابزارآلات صنعتی و کارگاهی ایران 16 – 13 آبان ماه 1403

 

سومین نمایشگاه بین المللی ابزارآلات صنعتی و کارگاهی ایران یک گردهمایی و فرصتی بی نظیر برای تعامل است که در تاریخ 13 لفایت 16 آبان ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. نمایشگاه ابزارآلات صنعتی و کارگاهی ایران به عنوان یک قطب اثرگذار در اقتصاد کشور، فرصت های بی‌شماری پیش روی فعالین این عرصه خواهد گذاشت و زمینه ساز رشد کسب و کار این حوزه خواهد بود و قطعا دریچه ای جدید به روی دست اندرکاران صنعت ابزارآلات با هدف دیدار و تعامل بین یکدیگر باز می کند.

صاحبین برندها و تولید کنندگان می توانند با تهیه غرفه در این رویداد باشکوه فرصت تعامل بیشتر و رقابت با رقبا را فراهم کنند و در کنار آن از جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود رونمایی و با دست‌اندرکاران سایر صنایع ارتباط برقرار ‌کنند. در این رویداد شرکت‌های معتبر و فعال صنعت ابزار،کارگاهی، تجهیزات، اتوماسیون صنعتی و دستگاه‌های جوش و برش حضور پیدا خواهند کرد.

شرکت فرجاد تجارت با بیش از یک دهه سابقه فعالیت موفق در بخش برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی، با هدف ایجاد رونق بیش از پیش در حوزه ابزارآلات صنعتی و نمایشگاهی امیدوار است اولین نمایشگاه این عرصه با حضور باشکوه و استقبال پرشور بازدیدکنندگان لحظاتی ماندگار را برای فعالین این بخش به ثبت برساند.


نام نمایشگاه:  سومین نمایشگاه بین المللی ابزارآلات صنعتی و کارگاهی ایران


تاریخ: ↵13– 16 آبان ماه 1403


محل برگزاری: ↵محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران


سایت: https://iranhardwarefair.com/


 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

 

برگزاری افتتاحیه نمایشگاه سنگ ویتوریا با حضور سفیر ایران در برزیل

 

مدیرعامل شرکت فرجاد تجارت گفت: همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ ویتوریا، سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل نیز در این مراسم حضور خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی فرجاد تجارت، «محمد حلاجیان» با بیان این مطلب خاطرنشان ساخت: بیست و یکمین نمایشگاه سنگ ویتوریا از دهم لغایت سیزدهم بهمن ماه سال جاری (30 ژانویه تا 2 فوریه) در کشور برزیل با حضور شرکت های معتبر و مهم سنگ از سراسر دنیا در کشور برزیل برگزار می شود.

وی بیان کرد: برای اولین بار پاویون سنگ ایران با مجوز سازمان توسعه و تجارت و به همت شرکت فرجاد تجارت و با حضور پنج شرکت ایرانی شامل گروه «سنگواره»، گروه سنگ «ماربل»، گروه سنگ «کاما»، گروه «مرمرین سنگ کسری» و شرکت «ایران استون» برپا می شود که آقای «حسین قریبی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سنگ ویتوریا حضور خواهند یافت.

بررسی وضعیت بیست و یکمین نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل

در آستانه برگزاری یکی از معتبرترین نمایشگاه های سنگ دنیا؛
بررسی وضعیت بیست و یکمین نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل

بیست و یکمین دوره نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های دنیا امسال با حضور گسترده فعالین صنعت سنگ از کشورهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرجاد تجارت، «برزیل» به عنوان پنجمین کشور پرجمعیت دنیا شناخته می شود و شهرهای در حال رشد این کشور، مجتمع های عظیم برق آبی و صنعتی، معادن و زمین های کشاورزی حاصلخیز، آن را به یکی از اقتصادهای بزرگ و مهم جهان تبدیل کرده است.

در حال حاضر و با تمرکز برزیل بر روی صادرات، چشم انداز مناسبی پیش روی این حوزه اقتصادی شکل گرفته و وضعیت صنعت سنگ برزیل روندی مناسب دارد و به همین علت نمایشگاه سنگ برزیل در میان چهار نمایشگاه بزرگ جهان جای گرفته است.

بیست و یکمین دوره نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل نیز با وجود پتانسیل های اقتصادی مناسب در این کشور از ۱۰ الی ۱۳ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود که به عنوان مرجعی در زمینه سنگ های زینتی مطرح است و سالانه با استقبال پررنگ فعالین صنعت سنگ دنیا برپا می شود.

در دوره قبل این نمایشگاه ٤٢٠ غرفه دار از کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، ایتالیا، آرژانتین، کانادا، پرتغال، چین، هند، عمان و دیگر کشورها گردهم آمدند و سالانه در نمایشگاه برزیل نیز محصولات بسیار متنوعی از انواع و اقسام سنگ های تزیینی و ساختمانی به نمایش گذاشته می شود که زمینه ساز حضور گسترده بازدیدکنندگان از نمایشگاه را فراهم می سازد.

نمایشگاه ویتوریا توانسته است بزرگترين و برترين شركت‌هاي معدن و توليد سنگ دنيا را از کشورهای مهم این صنعت گردهم آورد و زمینه ساز برپایی بیست و یکمین نمایشگاه سنگ در سال 2024 باشد که بالا بودن میزان تنوع و گوناگوني محصولات موجب شده اين نمايشگاه به درجه بسيار خوبي از نظر كيفيت و همچنين تعداد بازدیدکنندگان برسد.

لازم به ذکر است که برای اولین بار و با مجوز سازمان توسعه و تجارت ایران و به همت «شرکت فرجاد تجارت»، پاویون ایران در نمایشگاه سنگ ویتوریا برزیل به عنوان یکی از نمایشگاه های بزرگ و معتبر جهان با حضور فعالین صنعت سنگ ایران برپا می شود.

اولین پاویون ایران در نمایشگاه سنگ برزیل

به همت شرکت فرجاد تجارت؛
اولین پاویون ایران در نمایشگاه سنگ برزیل برپا می شود

مدیرعامل شرکت فرجاد تجارت از برپایی اولین پاویون ایران در بیست و یکمین نمایشگاه سنگ کشور برزیل به همت این شرکت خبر داد.
«محمد حلاجیان» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: بیست و یکمین نمایشگاه سنگ کشور برزیل امسال از تاریخ دهم لغایت سیزدهم بهمن ماه (30 ژانویه تا 2 فوریه) در شهر ویتوریا و با حضور شرکت های بزرگ و معتبر سنگ دنیا از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، کانادا، عمان، کویت و… در چهار سالن برگزار می شود.
وی با اشاره به حضور صنعت سنگ ایران در این نمایشگاه خاطرنشان ساخت: برای اولین بار با مجوز سازمان توسعه و تجارت ایران و به همت «شرکت فرجاد تجارت»، پاویون ایران در نمایشگاه سنگ برزیل به عنوان یکی از نمایشگاه های بزرگ و معتبر جهان با حضور فعالین صنعت سنگ ایران برپا می شود.

اخبار

دومین نمایشگاه بین المللی بتن اماده تهران 29 خرداد- 1 تیر 1403

بتن

بتن از مصالح ساختمانی با دوام و همه کاره ای است که امروزه در سراسر دنیا یافت شده و از آن در زمینه های مختلف ساختمان سازی، از ساخت برخی از منحصر به فردترین سازه های دنیا گرفته تا ساختمان های مسکونی و تجاری، جاده ها و سازه های دریایی از آن استفاده می شود

این ماده ساختمانی فوق العاده با دوام و محکم است، نسبت به بسیاری از مصالح ساختمانی امن تر است، به کنترل گرما و کاهش انرژی مصرفی کمک می کند، استفاده از آن نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد، از هزینه های احتمالی آینده نیز جلوگیری می کند و به همین دلیل در پروژه های تجاری استفاده از آن رایج شده است

بتن که به عنوان یکی از متداول ترین مصالح ساختمانی روی زمین شناخته شده در واقع یک ماده کامپوزیت (ترکیبی) است که از ترکیب سنگ دانه های درشت به هم متصل شده با سیمان مایع (خمیر سیمان) به دست می آید و به مرور زمان سفت می شود.

 

_کاربرد بتن

کنترل گرما و کاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها

افزایش ایمنی ساختمان در برابر بلایای مختلف

کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری ساختمان

ساخت لوله‌های فاصلاب و محل‌ عبور آب

ساخت پل‌های بتنی در خیابان‌ها و جاده‌ها

طراحی انواع کفپوش‌ها و نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی

طراحی وسایل تزیینی و اکسسوری‌ها

 

صنعت سیمان کشور با حدود 80سال سابقه، 2 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد ، در یک دهه اخیر تولید سيمان در ايران بيش از دو برابر افزايش يافته .

در سال گذشته تولید سیمان کشور در حدود 70 میلیون تن بوده که این امر با توجه به رکود صنعت ساختمان در چند سال گذشته و کم شدن مصرف سیمان عدد بسیار خوبی در تولید و فروش محصول به شمار می رود

صنعت سیمان و بتن کشور هیچ انتخابی به جز حرکت به سمت توسعه پايدار ندارند و بايد خود را براي تغييرات اساسي براي رسيدن به اين هدف آماده سازند. مطمئنا بتن در آينده با دوام تر خواهد بود و براي برآورد نمودن نيازهاي اجتماعی و اقتصادی با کمترین اثرات زيست محيطي توسعه خواهد يافت.

 

نمایشگاه تخصصی بتن اماده ،قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران بزرگ ترین و مهم ترین رویداد در حوزه صنعت سیمان و بتن ایران است

این نمایشگاه برای اولین بار در کشور در تاريخ 10-7 شهریور ماه 1402 با حضور حجت الاسلام دکتر علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس وعضو کمیسیون صنعت معدن

اقای امیری مدیرکل دفتر صنايع معدنی وزارت صمت

اقای کریمی انچه رئیس سازمان نظام ممهندسی ساختمان تهران در نمایشگاه بین‌المللی شهر افتاب

توسط شرکت فرجاد تجارت و با همکاری کانون بتن اماده و حضور تولیدکنندگان بتن اماده ، قطعات بتنی و صنایع وابسته از سرار کشور برای اولین باربرگزار شد.

 

 


نام نمایشگاه: نمایشگاه بتن آماده ، قطعات بتنی و صنایع وابسته ایران


تاریخ برگزاری: 29 خرداد -1 تیر 1403


محل برگزاری:  تهران ، ابتدای بزرگراه خلیج فارس ، نمایشگاه بین المللی شهرافتاب


ساعت بازدید: 10:00 الی 18:00


تعداد سالن: 2 سالن


تعداد شرکت کننده ها: 70


سایت: https://exhibiran.com/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

نمایشگاه معدن ماینکس ازمیر-ترکیه 25-22 شهریور 1402

چرا ازمیر:

– شهری که منابع طبیعی غنی را با تولیدات متنوع ارائه می دهد.

– دارای پتانسیل مهمی هم در ترکیه و همچنین در جهان در تمامی بخش ها است.

– یک شهر بندری بین المللی می باشد.

– ماینکس قویاً خود را به عنوان رویداد انتخابی برای همه دست اندرکاران تثبیت کرده است.

صنعت معدن که در حال ایجاد یک پل تجاری می باشد ،منجر به موفقیت برای استخراج کنندگان و تامین کنندگان بین المللی و ملی شده،همچنین برای بهره برداری و کشف پتانسیل های معدنی.

گروه کالایی نمایشگاه :

– معادن فلزی

– مواد اولیه صنعتی

– مواد اولیه صنعت کود

– مواد اولیه صنعت شیشه و سرامیک

– مصالح ساختمانی و مواد اولیه سیمان

– سنگ معدن و سنگ های قیمتی

– تجهیزات و ماشین آلات معدنی

– تجهیزات و ماشین آلات حفاری

– تجهیزات و ماشین آلات فرآوری معدنی

– ماشین آلات و تجهیزات کمکی

– وسایل بهداشتی سلامت کار

 


تاریخ: 22-25 شهریور 1402


شرکت کننده ها: 345+


بازدید کننده: 9424+


غرفه داران و نمایندگان خارجی: 249 از 32 کشور


بازدید کنندگان خارجی حرفه ای: 3618 از 93 کشور


فضای کلی نمایشگاهی: 23000 مترمربع


وبسایت:  https://minex.izfas.com.tr/e


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

سومین نمایشگاه صنعت،معدن،صنایع معدنی،ماشین آلات،تجهیزات و صنایع وابسته قم 12-15 بهمن 1401

نمایشگاه صنعت و معدن استان قم:

استان قم به عنوان یکی از استان های معدنی و صنعتی در کشور شناخته شده است و به جهت موقعیت استراتژیک خود در منطقه مرکزی ایران و نزدیکی به تهران و قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق همیشه به عنوان یک موقعیت ویژه مورد توجه تجار و بازرگانان قرار گرفته است. از طرفی وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و استقرار بیش از ۱۲ شهرک صنعتی در استان قم با بیش از 5300 واحد صنعتی موقعیت ویژه‌ای را برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و صنایع معدنی فراهم نموده است.

استان قم دارای رتبه چهارم ذخایر و مواد معدنی با بیش از ۱۰۰ واحد معدنی فعال به عنوان یکی از استانهای پایلوت در بخش معدن در کشور شناخته شده است.

بزرگترین معدن منگنز خاورمیانه، معادن شن و ماسه، سرب، روی، مس و معادن غیر فلزی شامل کائولن، باریت، نمک و سولفات سدیم ، معادن گچ و کربنات کلسیم از پتانسیل های معدنی استان قم می باشد .


تاریخ برگزاری: 12-15 بهمن 1401 


محل برگزاری: سایت جدید نمایشگاه بین المللی استان قم،کیلومتر 2 اتوبان قم-تهران


برگزارکننده: شرکت فرجاد تجارت


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+