پانزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران محلات/نیم ور 21-18 مهر 1402

چرا نمایشگاه سنگ محلات / نیم‌ور:

این نمایشگاه نسبت به دوره های گذشته با رشد 40 درصدی فضای نمایشگاهی و رشد 15 درصدی شرکت‌کنندگان،به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های تخصصی سنگ در سطح کشور شناخته می شود.

از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نمایشگاه،رونمایی از بزرگ‌ترین سالن نمایش سنگ کوپ از 270 معدن کشور در فضایی به مساحت 27 هزار مترمربع و استقرار 21000 تن سنگ در نمایشگاه می باشد.

نکته جالب در این نمایشگاه تنوع و گوناگونی انواع سنگ تراورتن، گرانیت، مرمریت، مرمر، کنگلومرا، sandstone، ترااونیکس و لایم استون است که شرکت کندگان از سراسر ایران ازجمله استان‌های قم، تهران، مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، کرمان، فارس، کردستان، لرستان، همدان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، زنجان، مازندران و اصفهان در این نمایشگاه حضور به عمل می آورند.

تمامی سنگ‌های موجود در نمایشگاه با ابعاد مشخص و اصطلاحاً به‌صورت کوپ‌های صادراتی برش داده‌می شوند و اجرای یک سیستم یونی فرم اطلاع‌رسانی خاص جهت درج مشخصات سنگ که شامل نام و محل معدن  باهدف ایجاد فرهنگ برندسازی در معدن و جلوگیری از درج نام و نشان‌های خاص روی سنگ به‌صورت منظم از خصوصیات اجرای سالن نمایش سنگ کوپ می باشد.


نام نمایشگاه: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران


تاریخ: 21-18 مهرماه 1402 


محل برگزاری: نمایشگاه دائمی نیم‌ور


متراژ ناخالص: 90000 مترمربع


متراژ خالص: 27000 مترمربع


تعداد کل بازدیدکنندگان: 8731


تعداد کل شرکت کنندگان: 400 شرکت


تعداد شرکت کنندگان خارجی: 20 کشور


تعداد بازدیدکننده خارجی: 131 


بازدیدکنندگان خارجی: از کشورهای ترکیه – هند – عراق – ارمنستان – بنگلادش – کانادا – روسیه – افغانستان – چین – ایتالیا – لبنان – قطر – اسپانیا – جمهوری اسلواکی


وبسایت: www.iranstoneexpo.com


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+


 

نمایشگاه سنگ استون‌تک نورنبرگ_آلمان 2تیر-30خرداد 1403

چرا آلمان:

آلمان یک کشور اروپای غربی با چشم‌انداز جنگل‌ها، رودخانه‌ها، رشته کوه‌ها و سواحل دریای شمال است و بیش از 2 هزار سال قدمت دارد. برلین، پایتخت آن، دارای خانه‌های هنری، دروازه براندنبورگ و بسیاری از مکان‌های مربوط به جنگ جهانی دوم میباشد.

اقتصاد آلمان در حال تلاش برای تسریع بیشتر و فراتر از 2 درصد رشد در سال 2021 بوده‌است. تولید ناخالص داخلی (GDP) در سه ماهه چهارم 2021 نسبت به سه ماهه سوم 0.3درصد کاهش یافت. صادرات نیز در آلمان شتاب خود را از دست داده‌است و انتظار می‌رود در حال حاضر ثابت بماند. به‌طورکلی، تولید ناخالص داخلی 2.7 درصد در سال 2021 رشد کرده‌است. در مقایسه با سال 2019، سال قبل از شروع همه‌گیری ویروس کرونا، تولید ناخالص داخلی سال 2021 همچنان  ۰.۲درصد کمتر از سطح قبل از همه‌گیری بوده است.

مشکل اصلی صنعت سنگ در  آلمان مشکل تغییر نسل است. بسیاری از صاحبان شرکت‌های سنگ جانشینی برای ادامه کسب و کار ندارند و این امر باعث می‌شود که بسیاری از شرکت‌های سنگ یا تعطیل شوند یا در برخی موارد توسط شرکت‌های دیگر خریداری شوند. کمبود نیروی کار واجد شرایط برای صنعت سنگ مشکل بزرگی دیگری است، همانطور که برای بسیاری از صنایع در آلمان و سایر کشوهای اروپایی این مشکل وجود دارد.

در حال حاضر فعالیت‌های ساختمانی در آلمان به طرز هوشمندانه‌ای افزایش یافته است، تا حدی به این دلیل که در دهه گذشته فعالیت‌های ساختمانی بسیار کمی در این کشور وجود داشت. در نمای خانه‌های این کشور ، معماران اغلب از گرانیت خاکستری براق استفاده می‌کنند و با رونق اقتصاد آلمان، صاحبان خانه سرمایه گذاری‌های بزرگی در باغ‌های خود انجام می‌دهند که تقاضا برای تخته سنگ، ماسه سنگ و گرانیت برای این کاربرد به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است. واردات سنگ از چین، هند، برزیل، اسپانیا و پرتقال وارد این بخش از بازار آلمان می‌شوند.  روندهای اخیر به واردات بیشتر سنگ مرمر از ایران، کوارتزیت از هند و گرانیت از برزیل به این کشور اشاره دارد. تقاضا برای رنگ بژ اخیرا در آلمان افزایش یافته است به طوری که انواع لایم‌استون بژ از ترکیه، مصر، فرانسه، ایتالیا  و اسپانیا وارد بازار این کشور می‌شود.

لجستیک بازار سنگ آلمان تحت سلطه عمده‌فروشان است، که توسط حدود 15 شرکت کنترل می‌شود. این شرکت‌ها تدارکات فوق‌العاده سازمان‌دهی شده‌ای دارند و می‌توانند حتی کوچک‌ترین سفارش‌های اسلب را با یک کامیون بین ده‌ها سنگ‌تراش توزیع کنند. این اساساً به این معنی است که هر شرکت فروش اسلب خارج از آلمان باید از طریق این عمده‌فروشان بزرگ عبور کند تا بتواند وارد بازار شوند.

اقتصاد آلمان، از سیستم اقتصاد اجتماعی بازار جهان پیروی می‌کند، صنعت در هیچ کشور اروپایی دیگری به اندازه آلمان تقاضا برای محصولات سنگ طبیعی ندارد. Stone+tec با تمرکز واضح بر روندهای جدید، فناوری استانداردهای فردا را به مخاطبان خود نشان می‌دهد. این نمایشگاه تجاری بر استخراج، پردازش، استفاده از سنگ طبیعی و مواد مشابه تمرکز دارد و محل ملاقات صنعت سنگ می‌باشد. نمایشگاه Stone+tec آلمان گستره وسیعی از پردازش و کاربرد سنگ طبیعی را در ترکیب با مواد دیگر نشان می‌دهد. این نمایشگاه  یک نمای کلی از تمام ماشین آلات و ابزارهای مورد نیاز برای کار و پردازش مواد ارائه می‌دهد. Stone+tec عمدتاً یک نمایشگاه تجاری متمرکز بر بازار آلمان و کشورهای همسایه است.


نام نمایشگاه: Stone+tec


تاریخ برگزاری: 2 تیر-30 خرداد 1403 / 22-19 ژوئن 2024


محل برگزاری: NürnbergMesse, Messezentrum 1, 90471 Nuremberg, Bavaria, Germany


تعداد کل شرکت کنندگان: 338


تعداد کل بازدیدکنندگان: 12000+


تعداد کشورهای برتر بازدیدکننده: 28 کشور


تعداد کشورهای حاضر در نمایشگاه : 100+ کشور


برگزار کننده: AFAG Messen und Ausstellungen GmbH, Messezentrum 1


وبسایت نمایشگاه: www.stone-tec.com


قیمت غرفه ها:

غرفه یک طرف باز(حداقل 12مترمربع): 132.00 یورو

غرفه دو طرف باز(حداقل 15 مترمربع): 139.00 یورو

غرفه سه طرف باز(حداقل 28مترمربع): 144.00 یورو

غرفه جزیره ای: 149.00 یورو

قیمت فضای سنگ های کوپ:

فضای 9مترمربع: 1.299.00 یورو

فضای 12مترمربع: 1.599.00 یورو

فضای 18مترمربع: 1.999.00 یورو


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

ششمین نمایشگاه ماشین‌آلات ابزار و سنگ باتالها_پرتقال 27-25 خرداد 1402

چرا پرتقال:

پرتقال، کشوری واقع در امتداد سواحل اقیانوس اطلس در جنوب غربی اروپا می‌باشد. این کشور که پر قدرت‌ترین کشورقاره اروپا است، با کشورهای اروپای شمالی و مدیترانه اشتراکاتی اعم از جغرافیایی و فرهنگی دارد. سواحل شمالی سرد و صخره‌ای و فضای داخلی کوهستانی این کشور دیدنی و به ندرت محلی برای سکونت است.

اقتصاد این کشور در رتبه سی و یکمین اقتصاد آزاد در شاخص 2022 قرار دارد. پرتقال در بین 45 کشور منطقه اروپا رتبه 21 و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. اقتصاد این کشور در سال 2020 کاهش یافت، اما در سال 2021 رشد بسزایی داشت. در نیم دهه گذشته، گسترش شدید اقتصاد آزاد این کشور ادامه داشته. پرتقال با افزایش امتیاز قابل توجهی برای سلامت مالی و حاکمیت قانون، از سال 2017 به طور کلی 8.2 امتیاز اقتصاد آزاد را به ثبت رسانده است .

سرمایه گذاری‌های عمده در صنعت سنگ کشور پرتقال عمدتا به‌صورت ماشین‌آلات هم در معادن و هم در واحدهای فرآوری در حال انجام است. بیشترین سرمایه گذاری در معادن سنگ آهک واقع در مرکز و در صنعت گرانیت در شمال و صنعت سنگ مرمر واقع در جنوب پرتقال، در حال فعالیت است.

شرکت‌های پرتقالی در ساخت سنگ‌های حاشیه ای مورد استفاده در کارهای عمومی در سراسر اروپا بسیار رقابتی هستند و تا حد زیادی بزرگترین تامین کنندگان سنگ برای این نوع پروژه‌ها هستند. این یکی از زمینه‌های سرمایه گذاری عمده ماشین آلات و یکی از دلایل اصلی شکوفایی صنعت گرانیت محلی است

پنجمین نمایشگاه سنگ طبیعی، کفپوش، پوشش‌های ساختمانی، ماشین‌آلات، ابزار و لوازم جانبی یک رویداد مرجع در بخش سنگ طبیعی در سال 2019، در فضایی به وسعت 16000 مترمربع، بیش از صد غرفه‌دار را گرد هم آورده‌است، که صادقانه بخش سنگ طبیعی در پرتقال را نمایندگی می‌کردند. صادرات سنگ طبیعی در مجموع حدود 390 میلیون یورو ارزش دارد. مشارکت در نمایشگاه STONE فرصتی عالی برای شرکت‌های این بخش برای تماس با بازارملی و بین‌المللی، ارائه پیشنهادات و راه‌حل‌های خود، تقویت روابط تجاری و انجام تجارت است.

 


نام نمایشگاه:  Stone Batalha


تاریخ: 27-25 خرداد  1402/ 17-15 ژوئن 2023


محل برگزاری: Centro de Exposições


شرکت کننده: بیش از هزار شرکت کننده


برگزارکننده: Exposições


متراژ کل نمایشگاه : 120000 مترمربع


فضای داخلی نمایشگاه : 16000 مترمربع


تعداد سالن‌های نمایشگاه: 3 سالن نمایشگاهی


وبسایت نمایشگاه:  https://exposalao.pt/pt/feira/stone


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

اولین نمایشگاه سنگ ماربل ورشو-لهستان شهریور 1402

چرا لهستان:

لهستان، واقع در اروپای مرکزی در یک چهارراه جغرافیایی قرار دارد که سرزمین‌های جنگلی شمال غربی اروپا را به خطوط دریایی اقیانوس اطلس و دشت‌های حاصل‌خیز مرز اوراسیا متصل می‌کند. این کشور که اکنون توسط هفت کشور محصور شده است، در طول قرن‌ها، تحت تأثیر نیروهای تاریخ منطقه، تحلیل رفته و از بین رفته است.

اقتصاد آزاد  لهستان 68.7 درصد است که آن را به سی و نهمین اقتصاد آزاد در شاخص سال 2022 تبدیل شده است. لهستان در بین 45 کشور منطقه اروپا رتبه 25 را دارد و امتیاز کلی آن کمتر از میانگین منطقه‌ای اما بالاتر از میانگین جهانی است. اقتصاد لهستان در سال‌های 2017 و 2018 تقویت شد، در سال 2019 کند شد و در سال 2020 کاهش یافت. در سال 2021 از سر گرفته شد. اقتصاد آزاد این کشور طی این پنج سال روند صعودی داشته است. با افزایش امتیاز در حقوق مالکیت و آزادی کسب و کار، لهستان از سال 2017 به طور کلی 0.4 امتیاز افزایش اقتصادآزاد را به ثبت رسانده است.

در صنعت سنگ لهستان به معنای واقعی کلمه صدها، شاید به اندازه 2000 (از مجموع 7000 سنگ تراش)، تک سیم و همچنین بسیاری از ماشین‌های چند سیم وجود دارد که در سال‌های اخیر در کارخانه‌ها نصب شده‌اند. این ماشین‌های سیمی امکان تولید شخصی‌سازی را فراهم و انعطاف‌پذیری بیشتری را برای سنگ‌‌تراشان فراهم می‌کنند، به همین دلیل است که روند پردازش کوپ به جای خرید اسلب  در لهستان افزایش یافته است، به دلیل تعداد زیادی ماشین آلات مدرن نصب شده، انتظار می‌رود واردات کوپ در سال‌های اخیر در این کشور بیشتر شود.

بیشترین واردات سنگ کوپ از اسکاندیناوی و آفریقا به لهستان صورت می‌گیرد. اسلب‌های برزیلی نیز در لهستان فروخته می‌شود، اگرچه بیشتر آنها از طریق ایتالیا وارد کشور می‌شوند. در لهستان تقاضا برای سنگ مصنوعی طی 2 تا 3 سال گذشته به ویژه در قسمت کانتر آشپزخانه و همچنین در حال حاضر در دکوراسیون افزایش یافته است. این روند احتمالاً در سال‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت، اما از آنجایی که سنگ مصنوعی هنوز قیمت نسبتاً بالایی دارد، احتمالاً یک محصول خاص باقی خواهد ماند. در حال حاضر واردات گرانیت از هند نسبت به سال‌های گذشته در لهستان کاهشی داشته است. در حال حاضر کمبود جدی نیروی کار واجد شرایط در لهستان وجود دارد. بسیاری از سنگ تراشان و کارگران اوکراینی را استخدام می کنند.

نمایشگاه سنگ  Marble Warsaw Fair بزرگترین نمایشگاه صنعت سنگ در اروپای مرکزی! یک رویداد B2B در ورشو که به صنعت سنگ و صنعت ماشین‌آلات اختصاص دارد. این رویداد در بزرگترین نمایشگاه تجاری و مرکز کنگره در لهستان PTAK Warsaw EXPO برگزار خواهد شد. در طول سه روز برگزاری این نمایشگاه، متخصصان و کارشناسان صنعت سنگ در مورد کاربرد سنگ در ساخت و ساز، دکوراسیون، دستاوردها و رویدادهای روز در زمینه طراحی صحبت خواهند کرد. همچنین منطقه‌ای را آماده سازی کردند، که در آن می‌توانید ماشین‌ها را در حال حرکت با استفاده از ابزارها و لوازم جانبی مواد اولیه مشاهده بکنید.

 


نام نمایشگاه: Marble Warsaw Fair


تاریخ: TBA


محل برگزاری:   Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62 05-830 Nadarzyn, mazowieckie, Poland


برگزارکننده: Ptak Warsaw Expo


متراژ فضای نمایشگاهی : 99760 مترمربع


تعداد سالن های نمایشگاه: 6 سالن نمایشگاهی


تعداد کل شرکت کنندگان:  7000 شرکت‌کننده


تعداد بازدیدکنندگان: 1میلیون بازدیدکننده


وبسایت نمایشگاه: /warsawexpo.eu/en


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

شانزدهمین نمایشگاه سنگ ریاض-عربستان سعودی 10-7 اسفند 1402

چرا عربستان سعودی:

ریاض و عربی الریاح، شهر و پایتخت عربستان سعودی است، که به دلیل حاصل‌خیزی طبیعی و موقعیت آن در محل اتصال وادیس‌حنیفه و البطحاء نامگذاری شده‌است. این شهر در منطقه الریاح، یکی از 13 استان کشور، واقع شده است. ریاض از یک دهکده کویری مستحکم و کوچک تشکیل شده‌است. منطقه شهری آن، 600 مایل مربع (1550 کیلومتر مربع) است.

اقتصاد آزاد عربستان سعودی 55.5 درصد است، که اقتصاد این کشور را به رتبه 118 آزاد در شاخص سال 2022 تبدیل می‌کند. عربستان سعودی در بین 14 کشور منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در رتبه نهم قرار دارد و امتیاز کلی آن کمتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. اقتصاد عربستان سعودی پنج سال پیش در حال تقویت بود، سپس در سال 2020 کاهش یافت و در سال 2021 رشد بسزایی داشت.

عربستان سعودی کشوری بسیار مهم برای صنعت سنگ طبیعی در سراسر جهان است و همچنان به سرمایه گذاری در ساخت و ساز با پروژه‌های بزرگ و سرمایه گذاری زیرساختی در مقیاس بالا ادامه می‌دهد. عربستان سعودی پنجمین واردکننده سنگ مرمر در جهان (بر اساس درصد خرید جهانی واردات) پس از چین، هند، ایتالیا و تایوان و چهارمین واردکننده سنگ مرمر در بین سال‌های 2010 تا 2014 بوده‌است. در چند سال گذشته، دولت عربستان سعودی سرمایه‌گذاری‌های اجتماعی هنگفتی در ساخت خانه‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، مساجد، ساختمان‌های اداری و… انجام داده است و فعالیت‌های عظیم ساختمانی در نتیجه تقاضای زیادی برای سنگ طبیعی ایجاد کرده‌است.

 


نام نمایشگاه:   Stone & Surface 


تاریخ: 10-7 اسفند 1402 / 29-26 فوریه 2024


محل برگزاری: RIYADH INTERNATIONAL CONVENTION, & EXHIBITION CENTER (RICEC)


تعداد کشور های شرکت کننده: 25 کشور


وبسایت نمایشگاه:  https://www.thebig5saudi.com/specialised-events/stone-surface-event/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

نمایشگاه سنگ مادرید_اسپانیا 18-15 آبان 1403

چرا اسپانیا:

اسپانیا کشوری تاریخی با قلعه‌های سنگی، کوه‌های پوشیده از برف، بناهای تاریخی وسیع و شهرهای پیشرفته است، که همگی آن را به مقصدی مطلوب برای سفر تبدیل کرده‌اند. این کشور از نظر جغرافیایی در منتهی‌الیه جنوب غربی اروپا واقع شده است، حدود 85 درصد از شبه جزیره ایبری را اشغال می‌کند. بخش اعظم منطقه به طور سنتی به دامداری و تولید غلات اختصاص دارد.

امتیاز اقتصاد آزاد اسپانیا 68.2 درصد است، که اقتصاد این کشور را در رتبه 41 آزاد در شاخص سال 2022 قرار می‌دهد. اسپانیا در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 26 قرار دارد و امتیاز کلی آن کمتر از میانگین منطقه، اما بالاتر از میانگین جهانی است. اسپانیا از سال 2017 به طور کلی 4.6 امتیاز در اقتصاد آزاد به ثبت رسانده است. این کشور در آزادی پولی و آزادی تجارت قوی است، اما در هزینه‌های سنگین دولت و سلامت‌مالی ضعیف و این امر بر اقتصاد تاثیر می‌گذارد.

بخش سنگ طبیعی این کشور به شدت تحت تأثیر بحران بخش ساخت و ساز ملی قرار گرفته است. تولید، اعم از کارخانه و فرآوری، از 8 میلیون تن در سال 2007 به 3,49 میلیون تن در سال 2015 کاهش یافته است، به ویژه در بخش سنگ مرمر و گرانیت، زیرا تخته سنگ همیشه یک زیر بخش عمده صادراتی بوده است. اخیرا به لطف صادراتسنگ در اسپانیا، تولید به آرامی شروع به بهبود کرده‌است.

ARCHI STONE، نمایشگاه بین‌المللی معماری در سنگ قصد دارد خود را به عنوان یکی از رویدادهای اصلی اروپا برای بخش سنگ معرفی کند و پیشنهادات جدیدی را با هدف معماری و ساختمان، طراحی داخلی، برنامه ریزی شهری، نمای بیرونی و فناوری‌های اعمال شده بر روی سطح ارائه بدهد. ARCHI STONE برای شما شهرت، مشارکت، رهبران فروش و FIDELIZATION را با اپراتورهای صنعت ساختمان به ارمغان می‌آورد، که ARCHI STONE برای تضمین حداکثر بازگشت سرمایه برای هر شرکت‌کننده فراهم می‌کند.

 


نام نمایشگاه: ARCHI STONE


تاریخ: 18-15 آبان 1403 / 8-5 نوامبر 2024


محل برگزاری: Avda. del Partenón, 5, 28042 Madrid, España / Spain


تعداد کل شرکت‌کنندگان: 90000 شرکت کننده


تعداد کشورهای شرکت‌کننده : 100 کشور


فعالیت ها و ملاقات ها: 100+


تعداد سالن های نمایشگاه: 8 سالن نمایشگاهی


وبسایت نمایشگاه: https://www.ifema.es/en/archistone


قیمت غرفه ها:

غرفه 6 مترمربعی: 1.23.00 یورو

غرفه 16 مترمربعی: 3.423.00 یورو / 4.186.00 یورو

16/5 مترمربع به بالا: 3.423.00 یورو (هرمترمربع اضافه 209.88 یورو) 

                             4.186.00 یورو (هرمترمربع اضافه 265.00 یورو)

از 32/5 مترمربع تا 63/5 متر مربع: هر یک متر مربع 145.00 یورو

از 64 مترمربع تا 100 مترمربع: هر یک متر مربع 143.00 یورو

از 100/5 مترمربع تا 150 مترمربع: هر یک متر مربع 139.00 یورو

بالای 150 مترمربع: هر یک متر مربع 137.00 یورو


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

نمایشگاه سنگ و تایل لاس‌وگاس_آمریکا 6-3 اردیبهشت 1403

چرا آمریکا:

ایالات متحده، با نام رسمی ایالات متحده آمریکا، به اختصار U.S. یا U.S.A.، کشوری در آمریکای شمالی می‌باشد. جمهوری فدرال با 50 ایالت، همجوار 48 ایالت هم مرز دیگراست، که عرض‌های جغرافیایی و میانی قاره آمریکا را تشکیل می‌دهند. ایالات متحده چهارمین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت است (پس از روسیه، کانادا و چین). اگرچه کل جمعیت ایالات متحده براساس استانداردهای جهانی زیاد است، اما تراکم کلی جمعیت آن نسبتاً پایین است. این کشور دارای برخی از بزرگترین مراکز شهری جهان و همچنین برخی از وسیع ترین مناطقی است، که تقریباً خالی از سکونت هستند.

اقتصاد آزاد ایالات متحده 72.1 درصد است، که اقتصاد این کشور را به رتبه بیست و پنجمین اقتصاد آزاد در شاخص سال 2022 می‌رساند. ایالات متحده در میان 32 کشور منطقه قاره آمریکا در رتبه سوم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است.

در دهه گذشته، صنعت سنگ بین‌المللی شاهد تغییرات چشمگیری بوده است. در بازار آمریکا، سنگ وارد جریان اصلی شده و تقریباً در هر سطحی از تجارت ساختمان از آن استفاده می‌شود. تجارت بسیار رشد کرده است و در نتیجه، تقریباً هر بخش از صنعت – از واردکنندگان گرفته تا تولیدکنندگان و نصابان – شیوه تجارت خود را تغییر داده است. در بخش بازرگانی، سنگ هنوز جزء اصلی طرح‌هایی است که هدف آن ایجاد کیفیت است و به طور گسترده برای کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود. اما بزرگترین تغییرات در بخش مسکونی دیده می‌شود. سنگ دیگر محدود به صاحبان خانه‌های ثروتمند نیست. راه خود را به خانه‌های طبقه متوسط پیدا کرده است و در خرده‌فروشی‌های «روزمره» مانند Home Depot، Lowes و دیگران یافت می‌شود.

نمایشگاه Coverings بزرگترین و مهم‌ترین کنفرانس و نمایشگاه کاشی، سرامیک و سنگ طبیعی در ایالات متحده و آمریکای شمالی است. در این نمایشگاه غرفه دارانی از بیش از 30 کشور جهان حضور دارند و صحنه‌ای برای معرفی برخی از نوآورانه‌ترین محصولات کاشی و سنگ در جهان به ارمغان می‌آورند.


نام نمایشگاه: Coverings 


تاریخ: 6 – 3 اردیبهشت 1403 / 25-22 آوریل 2024


محل برگزاری: Las Vegas Convention Center; Las Vegas, Nevada


تعداد کل شرکت کنندگان :  20000+ شرکت کننده


تعداد کشور های شرکت کننده: +30 کشور


وبسایت نمایشگاه: https://www.coverings.com/prospectus/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

هفدهمین نمایشگاه سنگ لندن_انگلستان 19-17 بهمن 1402

چرا لندن:

لندن یکی از قدیمی‌ترین شهرهای بزرگ جهان ، که تاریخ آن نزدیک به دو هزار سال می‌باشد در جنوب شرقی انگلستان واقع شده‌است و بر روی رودخانه تیمز قرار دارد.لندن بزرگترین کلان شهر بریتانیا، همچنین مرکز اقتصادی، حمل و نقل و فرهنگی این کشور است.

اقتصاد آزاد بریتانیا 72.7 درصد است، که اقتصاد آن را به بیست و چهارمین اقتصاد آزاد در شاخص سال 2022 تبدیل می‌کند. بریتانیا در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه هفدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. همانطور که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته در پنج سال گذشته اتفاق افتاد، رشد اقتصادی بریتانیا در سال 2020 منفی شد.

سنگ لندن پیشرو در بازار سنگ‌فرش طبیعی به مشتریان در سراسر بریتانیا است، که به خاطر طیف گسترده سنگ فرش و سنگ سفارشی خود مشهور هستند که محصولات با کیفیت بالا، ارزش عالی برای پول و خدمات عالی به مشتریان را به طیف گسترده‌ای از انواع مشتریان که شامل پیمانکاران منظر، طراحان باغ، توسعه‌دهندگان املاک، معماران و صاحبان خانه می‌شوند، ارائه می‌کنند. کارشناسان سنگ در نمایشگاه‌های شمال لندن، میدلسکس و کنت حضور دارند، جایی که یکی از بزرگترین طیف‌های سنگ موجود در بریتانیا، از جمله ماسه سنگ، سنگ آهک، گرانیت، بازالت، یورک استون و سنگ پورتلند را به نمایش می‌گذارند.

پس از یک مکث کوتاه در سال 2021، نمایشگاه طراحی Surface امسال دوباره شروع به کار کرد، زیرا ماتوجه خود را بر گرد هم آوردن همه افراد متمرکز کرد تا از جدیدترین مواد و طراحی‌های سطح لذت ببرده و با هم مقایسه شود و در مورد موضوعاتی که در بخش طراحی تأثیر می‌گذارند بحث و گفتگو شود. بیش از 4800 بازدیدکننده در جلسه 2 و نیم روزه نمایشگاه شرکت کردند و محصولات و مواد 160 شرکت نمایشگاهی ما را مشخص شد. 84 درصد از بازدیدکنندگان  از بخش معماری و طراحی بودند.

 


نام نمایشگاه: Surface Design Show


تاریخ: 19-17 بهمن 1402 / 8-6 فوریه 2024


محل برگزاری: BUSINESS DESIGN CENTRE, LONDON


تعداد کل بازدیدکنندگان : 4801 نفر


تعداد بازدیدکنندگان خارجی : از 34 کشور مختلف


تعداد کل شرکت کنندگان : 160 شرکت کننده


تعداد شرکت کنندگان خارجی : 12 کشور


وبسایت نمایشگاه: https://www.surfacedesignshow.com/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

سی‌ودومین نمایشگاه کشوایرو برزیل 31مرداد – 3شهریور 1402

چرا برزیل:

برزیل پنجمین کشور پرجمعیت روی زمین است و یک سوم جمعیت آمریکای لاتین را به خود اختصاص داده است. اکثر ساکنان برزیل در امتداد ساحل شرقی متمرکز هستند، شهرهای در حال رشد این کشور، مجتمع های عظیم برق آبی و صنعتی، معادن و زمین های کشاورزی حاصلخیز، آن را به یکی از اقتصادهای بزرگ جهان تبدیل کرده است.

امتیاز اقتصاد آزاد برزیل 53.3 است،که اقتصاد این کشور را به رتبه 133 در شاخص 2022 تبدیل کرده است. برزیل در بین 32 کشور منطقه قاره آمریکا در رتبه 26 قرار دارد و امتیاز کلی آن کمتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. رشد اقتصادی برزیل در سال 2019 کند شد، در سال 2020 منفی شد و در سال 2021 دوباره بازگشت. سطح اقتصاد آزاد این کشور در طول پنج سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.

در زمانی که صنعت سنگ طبیعی با چالش‌های بی‌سابقه‌ای در جهان مواجه است، رقابت شدیدی بین مواد جایگزین جدید، رقبای جدید از کشورهای دیگر، همه‌گیری و آشفتگی اقتصادی در بسیاری از بازارهای این کشور به وجود آمد.  این روندی تعجب آور برای صنعت سنگ یک کشور است.  اما در حال حاضر معادن جدیدبرزیل ، رشد سودآور در فروش این صنعت، به ویژه صادرات،چشم انداز کلی خوش بینانه‌ای نسبت به  تمام پارامترهایی یک صنعت  امیدوارکننده نسبت به آینده سنگ را در این کشور تعریف می کند.  وضعیت صنعت سنگ برزیل در حال حاضر در اواسط سال 2021 چنین است که می توان آن را عصر طلایی نامید.

نمایشگاه سنگ Cachoeiro با تمرکز بر نوآوری ها و محتوا، سال به سال سنت و اهمیت خود را برای بخش سنگ برزیل افزایش می‌دهد و خریداران واجد شرایطی مانند تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و واردکنندگان سنگ مرمر و همچنین متخصصان مرتبط با ساخت و ساز را جذب می‌کند. نمایشگاه سنگ Cachoeiro بازدیدکنندگانی از بیش از 600 شهر برزیل و 18 کشور دارد.

 


نام  نمایشگاه: CACHOEIRO STONE FAIR


تاریخ: 31مرداد – 3 شهریور 1402 / 25-22 آگوست 2023


محل برگزاری: Carlos Caiado Barbosa Exhibition Park, Rod. Cachoeiro X Muqui, Km 01 – Airport, 29314-400 – Cachoeiro de Itapemirim – ES


برگزارکننده: Clube do Marmorista and Portas Abertas 


تعداد غرفه داران: 180+


تعداد کل بازدیدکنندگان: 17000 نفر


تعداد بازدیدکنندگان داخلی : 600+ شهر از برزیل


تعداد بازدیدکنندگان خارجی : 18 کشور


وبسایت نمایشگاه: http://www.cachoeirostonefair.com.br/ 


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+

سی‌ودومین نمایشگاه صنعت ساخت‌و‌‌ساز و معماری CIHAC مکزیکوسیتی-مکزیک 21-19 مهر 1402

چرا مکزیک:

مکزیک کشوری در جنوب آمریکای شمالی و سومین کشور بزرگ آمریکای لاتین پس از برزیل و آرژانتین است. جامعه مکزیک با ثروت و فقر شدید شناخته می‌شود، با طبقه متوسط محدودی که بین زمین‌داران و سرمایه‌گذاران از یک سو و توده‌های فقیر روستایی و شهری از سوی دیگر قرار گرفته است. اما علی‌رغم چالش‌هایی که به عنوان یک کشور در حال توسعه با آن مواجه است، مکزیک یکی از نیروهای اصلی اقتصادی و سیاسی در آمریکای لاتین است.

این کشور دارای پایگاه صنعتی پویا، منابع معدنی وسیع، بخش خدمات گسترده و بیشترین جمعیت اسپانیا زبانان جهان است. همانطور که از نام رسمی آن پیداست، Estados Unidos Mexicanos (ایالات متحده مکزیک) شامل 31 ایالت با تنوع اجتماعی، فیزیکی و منطقه فدرال است. اقتصاد مکزیک در سال‌های 2017 و 2018 به آرامی رشد کرد، در سال 2019 و در سال 2020 عمیق‌تر و در سال 2021 به رشد بازگشت. اقتصاد آزاد مکزیک 63.7 درصد است، که این کشور در رتبه 67 در شاخص سال 2022 قرار دارد. مکزیک در میان 32 کشور منطقه قاره آمریکا رتبه چهاردهم را به خود اختصاص داده است و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است.

مکزیک صادرکننده بزرگ مواد معدنی و سنگ معدن است که تراز تجاری آن در سال 2020 به میزان 12.25 میلیارد دلار است. واردات این بخش نیز از سال 2017 سالانه بیش از 10 درصد رشد داشته است. صادرات مواد معدنی و سنگ معدن مکزیک در سال 2020 در مجموع به 15.6 میلیارد دلار رسید. کل صادرات سنگ معدنی از سال 2017 به طور پیوسته با 5.8 درصد رشد داشته است.

EXPO CIHAC بیش از اینکه یک نمایشگاه باشد، یک پلت فرم توسعه بخش برای شرکت‌های صنعت ساختمان و مسکن است. در این نمایشگاه یک صنعت جهانی ایجاد می‌شود که در آن هیچ دیواری وجود ندارد و فقط بازارهای جدیدی برای فتح وجود دارد. همچنین وجود جوامع تجاری فعال در نمایشگاه فرصت خوبی برای دستیابی به بازار جهانی می‌باشد.

 

 


نام نمایشگاه: EXPO CIHAC


تاریخ: 21-19 مهر 1401 / 13-11 اکتبر 2023


محل برگزاری: citta del Messico, Messico


خریداران حرفه ای: 30000+


تأثیرات در کمپین رسانه‌ای : 315219317+


اتحاد با نهادهای کلیدی در این بخش: 20+ نهاد


تأثیرات در مخاطب دیجیتال: 21952700+


تعداد غرفه داران به صورت حضوری و دیجیتالی: 100+


وبسایت نمایشگاه: www.expocihac.com


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+