هشتمین نمایشگاه ماشین‌آلات ابزار و سنگ باتالها_پرتقال 3-1 تیر 1404

چرا پرتقال:

پرتقال، کشوری واقع در امتداد سواحل اقیانوس اطلس در جنوب غربی اروپا می‌باشد. این کشور که پر قدرت‌ترین کشورقاره اروپا است، با کشورهای اروپای شمالی و مدیترانه اشتراکاتی اعم از جغرافیایی و فرهنگی دارد. سواحل شمالی سرد و صخره‌ای و فضای داخلی کوهستانی این کشور دیدنی و به ندرت محلی برای سکونت است.

اقتصاد این کشور در رتبه سی و یکمین اقتصاد آزاد در شاخص 2022 قرار دارد. پرتقال در بین 45 کشور منطقه اروپا رتبه 21 و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. اقتصاد این کشور در سال 2020 کاهش یافت، اما در سال 2021 رشد بسزایی داشت. در نیم دهه گذشته، گسترش شدید اقتصاد آزاد این کشور ادامه داشته. پرتقال با افزایش امتیاز قابل توجهی برای سلامت مالی و حاکمیت قانون، از سال 2017 به طور کلی 8.2 امتیاز اقتصاد آزاد را به ثبت رسانده است .

سرمایه گذاری‌های عمده در صنعت سنگ کشور پرتقال عمدتا به‌صورت ماشین‌آلات هم در معادن و هم در واحدهای فرآوری در حال انجام است. بیشترین سرمایه گذاری در معادن سنگ آهک واقع در مرکز و در صنعت گرانیت در شمال و صنعت سنگ مرمر واقع در جنوب پرتقال، در حال فعالیت است.

شرکت‌های پرتقالی در ساخت سنگ‌های حاشیه ای مورد استفاده در کارهای عمومی در سراسر اروپا بسیار رقابتی هستند و تا حد زیادی بزرگترین تامین کنندگان سنگ برای این نوع پروژه‌ها هستند. این یکی از زمینه‌های سرمایه گذاری عمده ماشین آلات و یکی از دلایل اصلی شکوفایی صنعت گرانیت محلی است

پنجمین نمایشگاه سنگ طبیعی، کفپوش، پوشش‌های ساختمانی، ماشین‌آلات، ابزار و لوازم جانبی یک رویداد مرجع در بخش سنگ طبیعی در سال 2019، در فضایی به وسعت 16000 مترمربع، بیش از صد غرفه‌دار را گرد هم آورده‌است . صادرات سنگ طبیعی در مجموع حدود 390 میلیون یورو ارزش دارد. مشارکت در نمایشگاه STONE فرصتی عالی برای شرکت‌های این بخش برای تماس با بازارملی و بین‌المللی، ارائه پیشنهادات و راه‌حل‌های خود، تقویت روابط تجاری و انجام تجارت است.

 


نام نمایشگاه:  Stone Batalha


تاریخ: 3-1 خرداد 1404


محل برگزاری: Centro de Exposições


شرکت کننده: بیش از هزار شرکت کننده


برگزارکننده: Exposições


متراژ کل نمایشگاه : 120000 مترمربع


فضای داخلی نمایشگاه : 16000 مترمربع


تعداد سالن‌های نمایشگاه: 3 سالن نمایشگاهی


وبسایت نمایشگاه:  https://exposalao.pt/pt/feira/stone


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+