دوازدهمین نمایشگاه استون مارت جیپور – هند 19-16 بهمن 1404

چرا هند:

هند بخش بزرگی از جنوب آسیا را اشغال می‌کند. پایتخت آن دهلی‌نو است، که در قرن بیستم در جنوب مرکز تاریخی دهلی قدیم ساخته شد تا به عنوان مرکز اداری هند عمل کند. حکومت آن یک جمهوری مشروطه که نشان دهنده جمعیت بسیار متنوعی از هزاران گروه قومی و صدها زبان است. هند با تقریباً یک ششم کل جمعیت جهان، دومین کشور پرجمعیت پس از چین است. 2000 سال قبل از میلاد، هند به‌عنوان یک عرصه سیاسی و فرهنگی عملاً مستقل عمل کرد. در طول قرن‌ها ساکنان شبه قاره زندگی فکری غنی در زمینه هایی مانند ریاضیات، نجوم، معماری، ادبیات، موسیقی و هنرهای تجسمی دارند.

امتیاز اقتصاد آزاد هند 53.9 درصد است، که اقتصاد این کشور را به رتبه 131 اقتصاد آزاد در شاخص سال 2022 تبدیل می‌کند. هند در میان 39 کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه در رتبه 27 قرار دارد و امتیاز کلی آن کمتر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. رشد اقتصادی هند در طول پنج سال گذشته تا حدودی کند شده است، به طوری که در سال 2020 منفی شد، اما در سال 2021 بهبود یافت. هند از سال 2017 به طور کلی 1.3 امتیاز از اقتصاد آزاد را به ثبت رسانده است و همچنان در رده‌های میانی دسته باقی‌مانده است.

هند دارای طیف گسترده‌ای از سنگ‌های گرانیت، مرمر، ماسه سنگ، سنگ آهک، تخته سنگ و کوارتزیت می‌باشد، که در سراسر کشور پراکنده شده‌است و همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان موادخام‌ سنگی است. این کشور دارای منابع بومی ماشین آلات و سازندگان ابزار است، که به خوبی خواسته‌های این بخش را برآورده می‌کند. صنعت سنگ هند به تولید و ساخت بلوک سنگی ، اسلب کف، اسلب ساختاری، سنگ بناهای تاریخی، سنگ مقبره‌ها، مجسمه‌ها، مصنوعات، سنگفرش‌ها، کوپ، حاشیه‌ها، سنگریزه‌ها و سنگ‌های باغ تکامل یافته است.

نمایشگاه Stone mart یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در صنعت سنگ خواهد بود، که سنگ‌هایی در ابعاد طبیعی، محصولات جانبی و خدمات را به طور جامع به نمایش می‌گذارد. در این رویداد سهام‌داران مختلف صنعت سنگ از جمله تولیدکنندگان داخلی و خارجی، صادرکنندگان / واردکنندگان، مصرف کنندگان و خریداران، کارشناسان، ارائه دهندگان فناوری، معماران، سازندگان، توسعه دهندگان، شرکت‌ها و… را زیر یک چتر گرد هم می‌آورد. Stone mart یک پلت فرم ایده‌آل برای غرفه‌داران جهت تبلیغ محصولات، خدمات و به تصویرکشیدن برند خود در بین مصرف‌کنندگان از سراسر جهان می‌باشد و ایجاد پیوندهای تجاری و شبکه‌سازی با آنها برای افزایش افق و چشم اندازهای تجاری آنها فراهم می‌کند.


نام نمایشگاه: Stone Mart 


تاریخ: 19-16 بهمن 1404 


محل برگزاری: Jaipur Exhibition & Convention Center, Sitapura Industrial Area, Sitapura, Jaipur, Rajasthan, India


متراژ خالص: 19204 مترمربع


متراژ ناخالص: 40000+ مترمربع


تعداد کل شرکت کنندگان: 484 شرکت


تعداد شرکت کنندگان خارجی: 134


تعداد کل بازدیدکنندگان: ↵ 35000+ نفر


تعداد بازدیدکنندگان خارجی : 1800 نفر


تعدادتجار بازدیدکننده: 27000 نفر


تعداد کشورهای بازدیدکننده: ↵ 52 کشور


تعداد سالن ها: 4 سالن داخلی و 1 سالن خارجی


شرکت‌های سازماندهی نمایشگاه: Centre for Development of Stones (CDOS) ، Federation of Indian Chambers of Commerce And Industry(FICCI)


وبسایت نمایشگاه: https://www.stonemart-india.in/


جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمایید:

9188650703 98+

8643222057-9 98+